logo
Kontakti
Izvēlnes ikona
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Būvniecība un ar to saistītie pakalpojumi

MONTEA komanda ir pieredzējusi būvniecības jomas apdrošināšanā, sniedzot pakalpojumus un konsultācijas gan projektu attīstītājiem, gan arhitektiem un projektētājiem, būvekspertiem un būvuzraugiem, kā arī būvniekiem. Mēs apkalpojam ģenerāluzņēmējus un arī specializēto darbu veicējus, tai skaitā arī būviztrādājumu ražotājus. Mūsu pakalpojums aptver ne tikai apdrošināšanas programmas izstrādi, piedāvājumu sagatavošanu, polišu izsniegšanu un apkalpošanu, bet arī palīdzību, regulējot apdrošināšanas atlīdzības.

Mūsu kompleksā pieeja būvniecības uzņēmumu apdrošināšanas programmu izveidē ir palīdzējusi daudziem mūsu klientiem sakārtot būvniecības galvojumu un garantiju apdrošināšanas jautājumus, kā arī izprast iespējas, ko sniedz vispārējās un profesionālās civiltiesiskā atbildības un būvniecības visu risku (CAR/EAR) apdrošināšana. Tāpat ir svarīgi parūpēties par svarīgāko – par saviem darbiniekiem, pasargājot tos no finansiāliem riskiem, ja gadās saslimt vai savainoties. Mūsu klientu portfelī ir TOP 10 būvniecības kompānijas gan ceļu būvē, gan civilajā būvniecībā, kā arī nozaru līderi metāla konstrukciju ražošanā un montāžā, betonēšanā, iekšējo, ārējo un publisko inženiertīklu projektēšanā un izbūvē, jumtu būvniecībā, pāļu un pamatu izbūvē.

Mūsu sadarbības partneri ir ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu apdrošinātāji. Mēs esam līdzdarbojušies valstiski svarīgu infrastruktūras objektu, slimnīcu, skolu, bērnudārzu, daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku, ražošanas objektu, koģenerācijas staciju, ostu, tiltu, lielveikalu, tirdzniecības centru būvniecības procesos, kas ir devis mums neatsveramu pieredzi, lai mēs droši varētu teikt – mēs esam būvniecības apdrošināšanas jomas profesionāļi!

Būvniecība un ar to saistītie pakalpojumi
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Produkti

Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Sazināties ar mums

Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecās
uz jums kā fizisku personu, piemēram, personas
kods, pases sērijas numurs un tālruņa numurs.

+371 28803665 info@montea.lv