logo
Kontakti
Izvēlnes ikona
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Apsaimniekošana un uzkopšana

Apsaimniekošanas un uzkopšanas nozare visvairāk ir saistīta tieši ar potenciālām cilvēkdarba kļūdām. Noplūdes no cauruļvadiem, sabojāts jumts, tīrot sniegu, lāstekas, kas uzkritušas uz trešo personu automašīnām, zaudējumi, kas nodarīti pielietojot speciālo tehniku, nejauši izsists stikls, kļūdaina inženierkomunikāciju apkope – tie ir tikai daži no piemēriem. Tāpat zaudējumi var tikt nodarīti pašam klientam piederošam īpašumam un kustamajai mantai. Bieži saņemam arī pieprasījumus par dažādu finanšu risku apdrošināšanu, tai skaitā – konkursu un izpildes garantijām, atkritumu apsaimniekošanas galvojumiem. Un, ņemot vērā, ka nozarē strādā liels skaits nodarbināto personu, ir jādomā par darbinieku labbūtību gan sastopoties ar veselības izaicinājumiem, gan gūstot darba traumas.

 

 

Apsaimniekošana un uzkopšana

Mēs, MONTEA speciālisti, izprotam nozares vajadzības, riskus un darba specifiku. Jau šobrīd mūsu portfelī ir vairāki dažāda izmēra nozares klienti, kas specializējas vai nu nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, vai uzkopšanā, vai arī inženierkomunikāciju apkalpēs un remontā.

Lai uzzinātu, ko mēs varam dot šīs nozares klientiem, zvaniet mums un sarunājiet tikšanos, pēc kuras būs iespējams izveidot visaptverošu plānu uzņēmuma aktīvu un darbinieku aizsardzībai!

Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Produkti

Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Sazinies ar mums

Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecās uz jums kā fizisku personu, piemēram, personas kods, pases sērijas numurs un tālruņa numurs.

+371 27 051 000 info@montea.lv