logo
Kontakti
Izvēlnes ikona
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Loģistika, kravu un pasažieru pārvadājumi

Loģistika ir izejvielu, resursu, ražošanas, gatavās produkcijas, pakalpojumu un informācijas plānošanas, izpildes un kontroles process no tās radīšanas vietas līdz patērētājam, lai samazinātu izmaksas un pilnīgi apmierinātu patērētāja vajadzības. Loģistikas nozare ir saistīta ar preču pārvadāšanu, glabāšanu un pārvietošanu visā pasaulē. Preču pārvietošanai tiek izmantoti dažādi transporta veidi kā sauszemes transports, dzelzceļš, aviopārvadājumi, jūras pārvadājumi. Preču uzglabāšanai tiek izmantoti arī noliktavu pakalpojumi.

Klienti loģistikas kompānijām uztic lielā mērā visu savu biznesu, jo preču bojājums, bojāeja, zādzība vai piegāžu ķēžu traucējumi un slikta plānošana var būtiski ietekmēt gala klienta darbību, tādēļ šajā nozarē primāri viss risku vadības process sākotnēji ir balstīts atbildības apdrošināšanā. Savukārt pašam loģistikas uzņēmuma ir jāparūpējas par savu aktīvu aizsardzību un darbiniekiem, kā arī jāpilda finansiālas saistības pret piegādātājiem un valsti.

MONTEA komanda palīdzēs izveidot visaptverošu apdrošināšanas programmu, lai nodrošinātu iespējamu zaudējumu kompensāciju, notiekot dažādiem negadījumiem.

 

Loģistika, kravu un pasažieru pārvadājumi

Lai uzzinātu mūsu piedāvājumu loģistikas, kravu un pasažieru pārvadājumu nozarei, lūdzam sazināties ar mums!