logo
Kontakti
Izvēlnes ikona
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Apdrošināšana ar uzkrājumu veidošanu

Aizvien biežāk dzirdam, cik populāra ir kļuvusi investēšana, tomēr tam noteikti vajadzētu veltīt laiku un līdzekļus, lai sevi izglītotu un pilnveidotu, spētu pats kontrolēt un pārzināt investīciju iespējas, izveidotu savu ieguldījumu portfeli un to veiksmīgi pārvaldītu.

Ir iespēja veidot uzkrājumu savas nākotnes finansiālai nodrošināšanai vai kādam noteiktam mērķim nākotnē (labbūtība pensijas vecumā, kustamā vai nekustamā īpašuma iegāde, ceļojums, bērnu nākotne u.c.) izmantojot profesionāļu sniegtās iespējas un ieguldījumu stratēģiju.

Uzkrājums pelna procentus! Jums ir iespēja veidot uzkrājumu, kas piesaistīts ieguldījumu fondiem. Šāds uzkrājuma veids sniedz iespēju nopelnīt vairāk, atkarībā no izvēlēto ieguldījumu fondu darbības rezultātiem.

Apdrošinātājs Jūsu iemaksāto un uzkrāto naudu nodos pārvaldīšanā izvēlēto ieguldījumu fondu pārvaldniekiem, kas to ieguldīs dažādu uzņēmumu akcijās, valdību obligācijās un citos finanšu instrumentos, atbilstoši izvēlētā fonda darbības principiem.
Ieguldījumu fondu pārvaldnieks rūpēsies par fondā ieguldītajiem naudas līdzekļiem, sekos līdzi un nepieciešamības gadījumā pats veiks nepieciešamās izmaiņas, lai nodrošinātu iespējami labāko rezultātu.
Iespējams gan sekot līdzi saviem uzkrājumiem, gan veikt dažādus grozījumus līgumā – mainīt izvēlētos fondus, kuros izvietots Jūsu līdzšinējais uzkrājums, fondus turpmākajām iemaksām, kā arī pieļaujamā riska līmeni.
Palīdzēsim izvēlēties vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu kā finanšu tirgos pieredzējušiem klientiem, tā iesācējiem.
Bērnībai ir ļoti liela priekšrocība – iespēja fantazēt par to, kas būsi nākotnē. Kāda būs Tava bērna izvēle? Autovadītāja apliecība, studijas ārzemēs vai savs mājoklis?

Jūsu finansiālais atbalsts, bērniem sperot pirmos soļus patstāvīgā dzīvē, var būt ļoti nozīmīgs. Viens no populāriem veidiem, kā vienkārši un ērti, krāt bērna nākotnei, ir dzīvības apdrošināšana ar uzkrājuma veidošanu.

  • Jūs varat pilnībā kontrolēt uzkrājumu un izlemt, kad atvase būs gatava to saņemt.
  • Jūs varat brīvi noteikt iemaksu apmēru un regularitāti (katru mēnesi, reizi ceturksnī, pusgadā vai gadā).
  • Pievienojot apdrošināšanu iespēja ietvert līgumā vairākas personas.
  • Personas dzīvības apdrošināšana. Uzkrājuma veidotāja nāves gadījumā, apdrošinājuma summa tiek izmaksāta uz norādītā labuma guvēja vai mantinieka bankas kontu.
  • Uzkrājums ir Jūsu īpašums visā tā veidošanas laikā. Iespēja pārtraukt līgumu pirms termiņa beigām.
  • Veidojot uzkrājumu ir iespēja saņemt nodokļa atvieglojumu 20% apmērā no tajā veiktajām iemaksām.
  • Iespēja pievienot arī papildus apdrošināšanas veidus (nelaimes gadījumu, invaliditātes, kritisko saslimšanu u.c.)

Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzu sazinieties ar mums, mēs piemeklēsim Jūsu vajadzībām atbilstošāko risinājumu!

Apdrošināšana ar uzkrājumu veidošanu
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts