logo
Kontakti
Izvēlnes ikona
Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Informācijas tehnoloģijas

Mūsdienu bizness nav iedomājams bez IT sistēmu izmantošanas ikdienā. Taču IT nav tikai ērtības.  Mūsdienu pasaulē vairāk jābaidās nevis no fiziskas zādzības, bet gan zādzības virtuālajā vidē.  IT sniegto iespēju daudzums kļūst  ļauj uzlabot daudzus ikdienas procesus – gan attālinātā darba iespējas, gan dažādu pakalpojumu sniegšanu attālināti, gan arī paātrinot un vienkāršojot ikdienas procesus.

Tomēr lai cik droši un pārliecināti mēs būtu par sava uzņēmuma IT infrastruktūru un tās drošumu, arī kibernoziedznieki apgūst jaunas metodes, lai radītu kaitējumu uzņēmumu darbībā vai lai izspiestu naudas līdzekļus.

Galvenās prioritātes IT nozarē risku vadības perspektīvā ir IT sistēmu drošums un darbinieki, kas rada jaunus produktus un uzlabo IT sistēmu darbību.

Informācijas tehnoloģijas

Sadarbībā ar partneriem Latvijā un ārvalstīs mēs piedāvājam IT kompāniju profesionālās atbildības apdrošināšanu, kiberrisku apdrošināšanu, kā arī darbinieku labbūtības produktus – veselības, nelaimes gadījumu un kritisko saslimšanu apdrošināšanu.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts Raksts

Produkti